Fizjoterapia

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich, którzy swoje zdrowie stawiają na pierwszym miejscu.

Nasza misja

Rehabilitację sportową wdrażamy w możliwie najkrótszym czasie po przebytych zabiegach oraz urazach wymagających leczenia.

Mordercze treningi, aktywny tryb życia i ciągła rywalizacja nie jest tylko domeną zawodowych sportowców. My wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich, którzy swoje zdrowie stawiają na pierwszym miejscu. Rehabilitację sportową wdrażamy w możliwie najkrótszym czasie po przebytych zabiegach oraz urazach wymagających leczenia, czyli na samym początku planowania powrotu do uprawiania sportu.

Rehabilitację sportową stosujemy również jako profilaktykę w sporcie, w celu zapobiegania urazów i nauki prawidłowych wzorców ruchowych

W naszym centrum WERON STC wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie  zdobyte w pracy ze sportowcami, używamy najnowocześniejszego sprzętu oraz metod stosowanych w największych klubach sportowych. Warto pamiętać, że rehabilitacja sportowa to przede wszystkim szybka interwencja, niekiedy bolesna, która zapobiega powstawaniu dalszych skutków  nabytych urazów. Efektem ciężkiej pracy klienta jak i terapeuty jest powrót do aktywności fizycznej w każdej dziedzinie.

TRENING FUNKCJONALNY
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.
TERAPIA MANUALNA
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.
REHABILITACJA SPORTOWA
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.

OFERTA PRODUKTOWA

Skrócony katalog produktów 2017/2018

Większość produktów i profesjonalnych narzędzi, z których korzystamy, możesz kupić dzięki naszej dystrybucji. Wiele z nich oferujemy jako jedyni w Polsce. Jeżeli masz pytania, służymy wsparciem.