Strefa regeneracji

Gwarantujemy organizatorom imprez, klubom, drużynom narodowym oraz sportowcom usługi na najwyższym poziomie.

Nasza misja

Mobilna odnowa biologiczna na najwyższym możliwym poziomie.

Strefa regeneracji – mobilna odnowa biologiczna, autoryzowany dystrybutor produktów i systemów takich marek jak Recovery Pump, GameReady, iCoolsport, Veino Plus. Gwarantujemy organizatorom imprez, klubom, drużynom narodowym oraz sportowcom usługi na najwyższym poziomie.

W naszym centrum mogą Państwo skorzystać z zabiegów Recovery Pump oraz Game Ready. Te dwa systemy to obecnie najbardziej pożądane sposoby na efektywną regenerację bezpośrednio po wysiłku fizycznym.

Wykorzystujemy urządzenia sprawdzone, pochodzące od zaufanych producentów. Nasi dostawcy zaopatrują organizatorów w ponad 60 krajach, na wszystkich kontynentach.

Dysponujemy między innymi 6-cio osobowymi basenami o średnicy 2 m, które umożliwiają skuteczną i znacznie szybszą regenerację zawodników niż w przypadku tradycyjnych metod odnowy biologicznej, takich jak masaż.

TRENING FUNKCJONALNY
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.
TERAPIA MANUALNA
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.
REHABILITACJA SPORTOWA
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.

OFERTA PRODUKTOWA

Skrócony katalog produktów 2017/2018

Większość produktów i profesjonalnych narzędzi, z których korzystamy, możesz kupić dzięki naszej dystrybucji. Wiele z nich oferujemy jako jedyni w Polsce. Jeżeli masz pytania, służymy wsparciem.