Sklep dla aktywnych

Udało nam się stworzyć miejsce, w którym każdy sportowiec - od biegacza po fightera - znajdzie coś dla siebie.

Nasza misja

Tworząc sklep dla sportowców zależało nam na kompleksowej ofercie. Nasi specjaliści służą swoją fachową wiedzą w doborze sprzętu oraz objaśnieniu jego prawidłowego użytkowania.

Ekspozycja szerokiego asortymentu sportowego pozwoli naszym klientom zapoznać się bliżej z ciekawymi markami, ale również bezpośrednio  zakupić oferowane produkty.

AMSPORT I NAMED SPORT, dwie profesjonalne marki będące partnerem żywieniowym wielu profesjonalnych sportowców oferuje suplementy diety dla kolarzy, lekkoatletów, miłośników fitness jak i również dla osób dbających o swoją sylwetkę. Named Sport to przede wszystkim produkty bez glutenu i laktozy. Dodatkowo AMSPORT w swojej ofercie posiada produkty ORGANIC  w 100 % naturalne, nie zawierające białka zwierzęcego.

BEET IT – suplementy diety wyprodukowane z buraka, który posiada bardzo wysokie wartości odżywcze, będące bogate w azotany, dzięki którym organizm czerpie szereg korzyści.

ZINGERS tj.: WIELKA SIŁA W MAŁYM SHOCIE! To organiczne soki z dodatkiem imbiru czy kurkumy, w  100 % BIO określane jako pyszna i zdrowa alternatywa dla energetyków.

McDavid – producent ten pozwala nam zaoferować  Państwu artykuły ortopedyczne mające na celu kompresję, stabilizację i ochronę zarówno przed jak i po kontuzji. Szczególną uwagę zwracają produkty kompresji ukierunkowanej lub też ochraniacze z systemem HEX służącym do rozpraszania siły uderzenia dzięki specjalnej budowie.

NATHAN – bardzo dobrej jakości asortyment dla biegaczy pozwalający utrzymać prawidłowe nawodnienie organizmu w trakcie aktywności oraz produkty zwiększające komfort i widoczność dzięki systemom odblaskowym.

TRENING FUNKCJONALNY
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.
TERAPIA MANUALNA
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.
REHABILITACJA SPORTOWA
Pokaż pobraną broszurę informacyjną
i odbierz 5% rabatu podczas wizyty.

OFERTA PRODUKTOWA

Skrócony katalog produktów 2017/2018

Większość produktów i profesjonalnych narzędzi, z których korzystamy, możesz kupić dzięki naszej dystrybucji. Wiele z nich oferujemy jako jedyni w Polsce. Jeżeli masz pytania, służymy wsparciem.